پنل اس ام اس برای آژانس هواپیمایی

سامانه پیامک برای آژانس مسافرتی

پنل پیامک برای آژانس های هواپیمایی یکی از بهترین روش های فروش تور و ارتباط با مشتریان است. پنل اس ام اس برای آژانس هواپیمایی این امکان را فراهم می کند تا خدمات مسافرتی با قیمت ارزان و موثر را به مشتریان خود ارائه دهند. یکی از بهترین روش های جلب رضایت مشتریان برای آژانس های هواپیمایی ، تور های مسافرتی و شرکت های هواپیمایی استفاده از پنل اس ام اس (sms-panel)می باشد از جمله خدماتی که این شرکت ها می توانند با استفاده از سامانه پیام کوتاه ارائه دهند امکان رزرو سریع بلیط ، ارسال رویداد ها و فروش بلیط لحظه های آخر، ارسال زمان و مدت تاخیر پرواز هواپیما ها وچند مورد دیگر که در این مقاله آنها را مورد مطالعه قرار خواهیم داد.

اگر به تازگی صنعت توریست گردشگری یا آژانس هواپیمایی خود را راه اندازی کردید. به دنبال بهترین روش تبلیغات برای دفاتر مسافرتی و افزایش فروش بلیط و تورهای مسافرتی خود هستید . پنل اس ام اس برای آژانس هواپیمایی یکی از ارازن ترین روش تبلیغات و معرفی آژانس مسافرتی شما خواهد بود به چندین روش تبلیغاتی و بازاریابی پیامکی در زیر اشاره می کنیم.

بهترین روش تبلیغ آژانس هواپیمایی و فروش تورهای مسافرتی

آیا تبلیغات تورهای مسافرتی شما در زمان مناسب به دست افراد مناسب می رسد؟

یکی از مهمترین بخش های اطلاع رسانی و تبلیغات پیامکی ، انتخاب افراد مناسب است. هزینه های بازاریابی و اطلاع رسانی آژانس های مسافرتی بدلیل نقص فرآیند کنترل اطلاع رسانی معمولا از کارایی مناسبی برخوردار نیست برای رفع این مشکل , بانک موبایل مدیران شرکت ها و اصناف و همچنین ارسال پیامک منطقه ای را مجموعه مشتری یاب به شما پیشنهاد ارائه می دهد.
در اطلاع رسانی پروازهای چارتر خود با مشکل مواجه اید و بلیط ها روی دستتان می ماند؟

طبقه ای از مسافران عمدتا به سفر های کم هزینه می اندیشند بنابراین اطلاع رسانی سریع پیامکی و بهنگام در زمان های کوتاه باقی مانده به پرواز می توانند راهکار مناسبی برای پیشگیری از صندلی های خالی در فصل کم مشتری باشد

آیا همکاران دفاتر مسافرتی شما به راحتی در جریان خدمات قابل ارائه آزانس شما قرار می گیرند؟

موقعیت مکانی آژانس هواپیمایی شما تنها امکان ارتباط با مشتریان محلی را به شما می دهد . شاید شما خدمات خاصی داشته باشید که مورد علاقه همکاران شما باشد. اطلاع رسانی به شماره موبایل مدیران آژانس های هواپیمایی بهترین راه ارتباط با همکاران خدمات مسافرتی و ارائه خدمات خاص به آنها می باشد.
تائید نهایی بلیط و تور چگونه به اطلاع مشتری می رسد؟

از جمله خدمات خاص قابل ارائه به مسافران (خصوصا مسافران پر مشغله) تایید بلیط یا رزرو اتاق در هتل می باشد. پنل اس ام اس, کانال های مناسبی برای این کار می باشند. جهت این کار می توانید از وب سرویس ارسال پیامک استفاده کنید تا در زمان صدرو بلیط , اطلاع رسانی به مسافر به صورت خودکار انجام شود.

آیا تخمین درستی از رضایت مندی مشتریان تور های مسافرتی خود دارید؟

مهمترین ابزار پیشبرد فروش شما خدمات ارائه شده در حین برگزاری تور هاست. قوی ترین مرجع ارزیابی عملکرد شما نظر مسافران است. ما بهترین روش های نظرسنجی را به شما پیشنهاد می کنیم . در سامانه پیام کوتاه مشتری یاب ابزار نظرسنجی پیامکی برای این امر فراهم شده است.

آیا هیچ گاه موفق به اطلاع رسانی جامع و مفید برای حجم زیاد مشتریانتان شده اید؟

در تبلیغات مواظب ضد تبلیغ ها باشید که ریشه کن کننده تلاش های و روش های بازاریابی شماست

آیا می دانید هزینه نگهداری یک مسافر قدیمی یک پنجم هزینه بدست آوردن یک مسافر جدید است؟

با پنل اس ام اس آزانس هواپیمایی براحتی رویداد های مناسبی مشتریان را به خاطرشان بیاورید، از خریدهایشان قدر دانی کنید، مناسبت های خرید را به اطلاعشان برسانید استفاده از ابزار مناسبتی تولد و ایام در سامانه پیامک مشتری یاب را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

پنل تجاری مشتری یاب با تخفیف ویژه ای به شما تقدیم خواهد شد. جهت خرید پنل اس ام اس آژانس هواپیمایی کلیک فرمائید .

معرفی این مطلب به دوستان

1 دیدگاه

  1. […] که در در مطلب پنل اس ام اس برای آژانس هواپیمایی شرح داده شد تبلیغات تورهای مسافرتی باید به افراد […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.