ارسال پیامک به بلک لیست

ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات (blacklist)

برای ارسال پیامک به بلک لیست یا اطلاع رسانی به لیست سیاه مخابرات (blacklist) دو راهکار وجود دارد . همانطور که می دانید لیست سیاه مخابرات به شماره هایی گفته می شود که افراد  پیامک تبلیغاتی را از پیش شماره های ۱۰۰۰,۳۰۰۰,۵۰۰۰ ذریافت نمی کنند به دلیل این که درخواستی مبنی بر عدم دریافت پیامک تبلیغاتی به مخابرات ارسال کرده و خود را در بلک لیست مخابرات قرار داده اند. یادآوری می کنیم جهت خروج از بلک لیست مخابرات ، مشترکین همراه اول میتوانند عدد ۲ را به شماره ۸۹۹۹ ارسال نمایید. جهت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی (ثبت شماره در بلک لیست)، عدد ۱ را به شماره ۸۹۹۹ ارسال کنند. مشترکین ایرانسل میتوانند جهت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی (ثبت شماره در بلک لیست)، عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال کنند. اگر تمایل به دریافت اس ام اس تبلیغاتی دارید (خروج از بلک لیست)، میتوانید عدد ۱ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال نمایید.

روش اول : ارسال پیامک به بلک لیست مخابرات

در این روش  با استفاده از  نرم افزار ارسال اس ام اس تحت ویندوز که روی سیستم شما نصب می شود و یک سخت افزار متصل به سیستم پیام دهی با استفاده از سیم کارت شخصی ارسال پیامک به بلک لیست یا شماره های مسدود انجام می شود. هزینه استفاده از نرم افزار ارسال پیامک با کامپیوتر به همراه سخت افزار به قیمت  250 هزار  تومان می باشد این هزینه فقط برای یکبار پرداخت خواهد شد و به صورت همیشگی  می توانید استفاده کنید مدت زمان تحویل  2 روز می باشد

روش دوم : ارسال پیامک به  شماره های لیست سیاه

روش دوم خدماتی کردن خطوط ارسال پیامک می باشد. در این روش ممکن است شما سامانه پیامکی را جهت اطلاع رسانی , خدمات و یا مواردی غیر از تبلیغات استفاده نمایید و مشترکین ثابتی داشته باشید مثل سازمان ها , اداره ها, دانشگاه ها,بانک ها, و… و این مشترکین ثابت شما به صورت ناخواسته دریافت  پیام تبلیغاتی را غیرفعال کرده اند و جزء لیست سیاه مخابرات قرار گرفته اند ولی تمایل دارند که از اطلاع رسانی پیامکی  شرکت یا فروشگاه شما استفاده نمایند .

شما می توانید در صورت داشتن خط اختصاصی پیامک از سامانه پیامکی مشتر یاب نسبت به خدماتی کردن خط اس ام اس خود اقدام نمائید در غیر این صورت هم اکنون پنل اس ام اس خود را سفارش دهید.

شرایط و هزینه خدماتی کردن خطوط ارسال پیامک :

خطوط خدماتی شامل خطوطی هستند که از این خطوط می توانید به مشترکین خود که با ایشان همکاری می نمایید پیامک ارسال نموده و در نظر داشته باشید از این خطوط نمی توانید در قسمت بانک منطقه ای و کد پستی و شماره های غیر که مشترک شما محسوب نمی شوند استفاده نمایید. در صورتی که حتی به یک شماره غیر از بانک شماره مشترکین خودتان ارسال انجام دهید تبلیغاتی محسوب شده و شامل جریمه می گردد. هرگونه اطلاع رسانی به لیست مشترکین خود ارسال خدماتی محسوب می شود.

مدت زمان خدماتی شدن خطوط حداقل 4۰ روز کاری می باشد لذا بعد از گذشت 4۰ روز کاری در صورت خدماتی نشدن خط،پیگیری فرمایید.

لازم به ذکر است خطوط خدماتی تنها مربوط به اپراتور همراه اول می باشد. نیاز به مشاوره دارید همین حالا با کارشناسان مشتری یاب در تماس باشید.

معرفی این مطلب به دوستان

1 دیدگاه

  1. […] ارسال پیامک به بلک لیست یا اطلاع رسانی به لیست سیاه مخابرات (blacklist) دو راهکار […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.