تبلیغات آژانس هواپیمایی

تبلیغات دفاتر مسافرتی و فروش تور گردشگری

در میان تبلیغات آژانس هواپیمایی و دفاتر مسافرتی, شاهد انواع تبلیغات وب‌سایت‌های گردشگری و فروش و تبلیغ تور بوده‌ایم و هستیم، در کنار این وب‌سایت‌ها آژانس‌های مسافرتی و تورگردان‌ها نیز از شیوه‌های سنتی بازاریابی و تبلیغات به روش‌های نوین و آنلاین روی آوردند و مدیران دفاتر نیز از روش های تبلیغاتی متفاوت استفاده کرده اند. مطالعه  این مطلب به مدیران آزانس های هواپیمایی,دفاتر گردشگری، مراکز اقامتی، وب‌سایت‌های فروش تور و دیگر کسب‌وکارهای حوزه صنعت گردشگری پیشنهاد می‌گردد.

تبلیغات آژانس هواپیمایی از طریق بهینه‌سازی سایت یا سئو

تعداد وب سایت های شرکت های توریستی کم نیست. اما بسیاری از سایت ها ی مسافرتی فعالیتی ندارند و فقط به عنوان آگهی تبلیغات آژانس هواپیمایی قابل استفاده هستند! قطعاً این چیزی نیست که به دنبالش هستید. طراحی یک وب سایت توریستی نیازمند یک تیم متخصص طراحی سایت است که از نیازهای آژانس ها مطلع بوده و بر اساس روانشناسی و متدهای جدید بتوانند وب سایتی زیبا و در عین حال کاربردی طراحی کنند.

تبلیغ تور یا آژانس مسافرتی با ارسال پیامک

همانطور که در در مطلب پنل اس ام اس برای آژانس هواپیمایی شرح داده شد تبلیغات تورهای مسافرتی باید به افراد مناسب و در زمان مناسب انجام شود. و جهت افزایش فروش بیشتر تور ها , از تمام ابزارهای بازایابی پیامکی و پنل اس ام اس خود استفاده نمایید.

تبلیغ آژانس مسافرتی از طریق خبرنامه‌ها

ارسال ایمیل تبلیغاتی و اطلاع رسانی برای فروش تورهای لحضه آخری از طریق خبرنامه بعد از 2 روش قبلی که اشاره شد می توان گفت موثرترین روش تبلیغات دفاتر مسافرتی است . مشتری یاب با در اختیار داشتن بانک ایمیل فعال و ایمیل مدیران شرکت ها و مشاغل , می تواند به شما در تحقق این امر کمک کند.

تبلیغ تور یا آژانس مسافرتی از طریق شبکه‌های اجتماعی

استفاده از شبکه های اجتماعی , یکی از روش های تبلیغات آژانس هواپیمایی می باشد. تبلیغات در تلگرام و تبلیغ در اینستاگرام  با استفاده از مطالب جذاب و ارائه تخفیف های ویژه می تواند بسیار مفید باشد. برای تبلیغ کانال تلگرام خود می توانید از سایت معرفی کانال های تلگرام استفاده کنید. و برای مدیریت اکانت اینستاگرام و افزایش فالوور هدفمند می توانید از ربات افزایش فالوور اینستاگرام استفاده نمایید.

تبلیغات آژانس هواپیمایی در وب‌سایت‌های تخفیف

خدماتی که این وب‌سایت‌ها ی تخفیف ارائه می‌نمایند را می‌توان به روش‌های گوناگون در جهت فروش و یا تبلیغ یک تور یا یک آژانس مسافرتی مورد استفاده قرار داد. این روش در یافتن مشتری‌ها و مخاطبان جدید بسیار مؤثر است اگر با برنامه دقیق همراه باشد تا بهترین بازده از این اقدام گرفته شود.

تبلیغ تور یا آژانس مسافرتی از طریق خدمات رایگان

به مشتریان یا مسافران خود در بازه‌های زمانی خاص، خدمات رایگانی را ارائه دهید. این کار را می‌توانید به روش‌ها و برای اهداف مختلف انجام دهید. برای مثال قرعه‌کشی تور رایگان کیش در ازای معرفی دوستان  خود به سایت آژانس هواپیمای شما

متن تبلیعات آزانس های هواپیمایی برای فروش تور

سعی کنید بهترین متن تبلیغاتی فروش تور های مسافرتی را طراحی کنید ،از اینجا نمونه متن تبلیغات آژانس مسافرتی و شیوه نوشتن متن پیامک تبلیغاتی موثر را که در مطلب قبلی به طور کامل اشاره کردیم. می توانید مشاهده نمائید.

 

 

معرفی این مطلب به دوستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.