ایرانیان اصناف

سایت اصناف

ایرانیان اصناف سایت رسمی اصناف ایرانیان برای اخذ مجوز و صدور پروانه کسب وکار می باشد. سایت ایرانیان اصناف با هدف نظارت بر اتحادیه های اصناف و  اتاق اصناف تهران , اصفهان و مشهد و سایر شهرهای ایران , ایجاد شده است. سایت اصناف همچنین با نظارت بر بازاریابی شبکه ای و مشاغل خانگی  در بخش کاریابی و استخدام و نیز رونق کسب و کار به اصناف ایران خدمت رسانی ویژه ای انجام داده است.

ثبت نام در ایرانیان اصناف و دریافت کد 10 رقمی

طبق بخشنامه مجمع امور صنفی و سازمان صنعت و معدن و تجارت متقاضیان محترم صدور پروانه کسب می بایست پس  از تائید مدارک از طرف اتحادیه اصناف ، با مراجعه به سایت اصناف ایرانیان  به نشانی www.iranianasnaf.ir   بخش ثبت نام پروانه کسب الکترونیک ، نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و صنفی خود و همچنین درج کپی اسکن شده شناسنامه و کارت ملی و عکس پرسنلی خود اقدام و درمرحله آخر کد شناسه 10 رقمی از سایت دریافت و به بخش کامپیوتر اتحادیه  تحویل فرمایند.

بانک اطلاعات مشاغل

مدیران مشاغل و اصناف جهت رونق کسب وکار ، افزایش فروش و معرفی خدمات به اصناف و مشاغل طبقه بندی شده سایت اصناف می توانند از پنل اس ام اس مشتری یاب استفاده کنند . بانک اطلاعات اصناف ایران در سامانه مشاغل مشتری یاب به تفکیک شغل و شهر موجود می باشد.

مرکز اطلاعات مشاغل ایران با تهیه بروزترین بانک موبایل مشاغل و بانک اطلاعات اصناف توانسته است در جهت مشتری یابی و افزایش فروش شرکت ها و سازمان ها نقش بسزایی را داشته باشد. مجموعه مشتری یاب لیست اصناف تهران و شهرها را به صورت مشاغل طبقه بندی و فعال به صورت بانک موبایل اصناف , بانک ایمیل فعال , بانک فکس جهت اطلاع رسانی در اواخر سال 94 بروزسانی کرد.

جهت ثبت نام در سامانه مشاغل ایران , عدد 4 را به شماره پیامک 02188893900 ارسال فرمایید. 

در صورت نیاز به تحویل فوری سامانه اطلاع رسانی مشاغل و اصناف  می توانید از طریق لینک ثبت نام  اقدام فرمائید. 

معرفی این مطلب به دوستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.