افزایش ممبر کانال تلگرام

افزایش ممبر کانال تلگرام واقعی بدون تبلیغات

هرچه تعداد اعضای ممبر واقعی یک کانال بیشتر باشد ، ارزش کانال هم بالاتر می‌رود و برای صاحب کانال هم اعتبار بیشتری بدست می‌آورد ، اما این اعضا از کجا می‌آیند؟

کانال های تلگرام عمر زیادی ندارند ، اما در همین زمان اندک توانسته‌اند مخاطبان زیادی را راضی نگه دارند و شرکت‌ها ، مراکز و افراد زیادی با راه‌اندازی کانال‌های شخصی خودشان سعی در به اشتراک گذاشتن علاقه‌مندی‌ها ، نقدها و اخبار روز با دیگران داشته‌اند.

در این میان هرچه یک کانال ممبر واقعی بیشتری داشته باشد ، بیشتر دیده می‌شود ، در میان تلگرامی‌ها احترام بالاتری دارد و همچنین می‌تواند با گرفتن تبلیغ‌های مختلف هزینه‌های بالاتری هم در خواست کند.

در رابطه با این که چرا باید اعضای کانال شما باید زیاد باشد؟
داشتن اعضای بالا به کانال ما چه امکاناتی اضافه خواهد کرد؟

برای پاسخ دادن به این سوالات و سوالات شبیه آن از یم مثال ساده استفاده میکنم

خرید ممبر تلگرام ارزان

فرض کنید شخصی با توجه به همه گیر شدن تلگرام و کانال های تلگرام در پی رسیدن به اهداف و ایده های خود کانال تلگرامی ساخته است.

در ابتدا این شخص دنباله مخاطبی برای مشاهده مطالب و ایده هایی که در کانال تلگرام معرفی میکند می پردازد اعم از تبلیغات در شبکه های اجتماعی , معرفی  کانال تلگرام در سایت ها ,  ارسال پیامک تبلیغاتی و ارسال انبوه و …

بعد از ارسال متوجه میشود که ضریب رشد اعضای کانال تلگرامش خیلی کم و در حتی در بعضی مواقع ریزش ممبر هم  دارد.
کانال های بزرگی که در تلگرام مشاهده میکند و از مرض یک میلیون عضو گذشته از همین روش استفاده کرده و الان صاحب بزرگترین کانال ها برای به نمایش گذاشتن محصولات و ارسال تبلیغات هستند و ما برای رفع این مشکلات و داشتم ضریب رشد جذب ممبر به کانال تلگرام شما پیشنهاد های بسیار عالی و کار ساز داریم یکی از این پیشنهادات افزایش ممبر کانال تلگرام  به صورت واقعی هست یعنی ما اعضایی به کانال تلگرام شما اضافه میکنم که به هیچ عنوان امکان خروج از کانال شما را ندارند و این اعضا به طور اختصاصی تحت کنترل شما میباشد.

بهترین روش های افزایش ممبر کانال تلگرام

۱- تیتر و یا همان نام کانال بسیار بسیار مهم میباشد.

انتخاب یک نام کانال مناسب و جالب می تواند به جذب مخاطب شما کمک زیادی کند.

اما هرگز این را فراموش نکنید که انتخاب نام های فریبنده که با موضوع کانال شما غیر مرتبط و یا زیاد مرتبط نیستند باعث افت محبوبیت و همچنین از دست دادن اعضاء شما خواهد شد پس سنگ بنای کار خود را به درستی و محکم قرار دهید.

۲-در گذاشتن پست دقت کنید

از گذاشتن پست به صورت پی در پی و سرسام آور خود داری کنید. هستند کسانی که تند تند در کانالشون پست میزارن.

هرگز فراموش نکنید که خیلی از افراد الان به وسیله ی اینترنت سیمکارت های تلفن های همراه خود آنلاین هستند و برای لود کردن صفحات کانال های تلگرام علاوه بر محدودیت حجم محدودیت سرعت هم دارند که این باعث میشود خیلی زود کانال شما رو ترک کنند.

سعی کنید پست هاتون به صورت بازه های زمانی مناسب و با فاصله باشد چرا که علاوه بر اینکه باعث می شود مخاطبانتان اذیت نگردند باعث میشود هر مطلب بیشتر دیده شود.

تعداد مناسب پست برای هر روز ، تعداد ده پست می باشد از ساعتی مشخص در انتهای شب ، دیگر پست نگذارید بسیاری از افراد در این ساعت ها ، به کارهای شخصی خود می پردازند صدای ارسالها باعث اذیت شدن اعضاء شما خواهد شد.

۳-ادمین برای کانال هاتون جذب کنید

اگر شما دارای دو یا چند کانال هستید و نمیرسید که همه ی اونها رو به صورت منظم و دقیق رسیدگی کنید سعی کنید ادمین برای کانال هاتون جذب کنید.

میتونید به چند صورت ادمین جذب کنید. اینکه به ادمیناتون در قبال سرویس دهی دستمزد بدید.

یا اینکه میتونید به اونها اجازه بدید که در کانالتون به خاطر زحمتی که میکشند تبلیغات کنند.

۴-استفاده از تصاویر اختصاصی و منحصر به فرد 

از تصاویری که در کانال هاتون استفاده میکنید به خصوص تصاویر اختصاصی و منحصر به فرد سعی کنید واتر مارک شده باشند.

یعنی به صورتی اونهارو قرار بدید که لینک یا حد اقل اسم کانالتون روی تصاویر درج شده باشد.

این کار هم به بازخورد مطالب اشتراک گذاشته شده ی کانال شما کمک زیادی خواهد کرد دقت داشته باشید که از ارسال عکس هایی با حجم بالا به شدت پرهیز کنید.
در ارسال مطالب ، بسیار دقت کنید مراقب باشید مطلبی که ارسال می کنید خلاف قوانین کشور نبوده و به حقوق اشخاص بی احترامی نکند مطمئن باشید اشخاص براحتی می توانند از شما اعداه حثیت کرده و شمارو به دادگاه بکشانند.

مزیت های افزایش ممبر کانال تلگرام

مزیت اول :

اگر کانال آن شخص فروشگاهی باشد یعنی حصولات تولیدی یا محصولات حرفه ی خود را در کانال به عرضه میگذارد یک نوع اعتبار خاص و یک نوع نماد اعتماد میباشد.

Advantages of continuous increase of telegram channel

مزیت دوم :

افراد با دیدن اعضای بالا کانال تلگرام شگفت زده شده و طرز فکر احتمالا در این کانال مطالب مفید و جالبی وجود دارد که اعضای بیشتری پس من هم در این کانال عضو بشم و استفاده کنم و این یک نوع جذب ممبر دائمی و ۱۰۰ درصد بر اساس نیاز عضو شونده در کانال خواهد و به ندرت از کانال خارج خواهد شد

مزیت سوم :

یکی از مشکلات این شخص با کانال تعداد اعضای کم ، مجوز شرکت در تبادل های بزرگ در بین کانال های تلگرام ندارد
برای حل این مشکل با خرید ممبر تلگرام  توسط سایت تلگرام پی سی  این مشکل به راحتی حل خواهد شد.

مزیت چهارم :

با داشتن اعضای بالا کانال تلگرام میتوانید با انجام تبلیغات کسب درامد بسیار خوبی برای خودتان به ارمغان بیاورید

* نکته آخر

ممبر غیر واقعی , بازدید از کانال شما را نخواهد داشت فقط در هنگام وارد شدن به کانال ( تعدادی ) بازدید بر پست ها خواهد زد که بازدید قابل توجه نیست

در بسیاری از افزایش ممبر کانال تلگرام به صورت واقعی و هدفمند  ، بعد از افزایش شاهد ریزش شدید ممبر های جذب شده هستیم

به دلیل اینکه ممبرهای واقعی قدرت تصمیم گیری دارند و بعد از مدتی بنا به دلایلی قصد خروج از کانال شما را میتواند داشته باشد که شما می توانید مجددا درخواست افزایش ممبر  یا تبلیغات گسترده در تلگرام را داشته باشید

معرفی این مطلب به دوستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.